У Запоріжжі медиків масово залишили без зарплат і премій перед Новим роком

У Запоріжжі медиків масово залишили без зарплат і премій перед Новим роком
Ексклюзив
Читать на русском

За словами співробітників дитячої лікарні, копійки отримують всі - від санітарок до завідуючих відділенням

Незважаючи на гучні заяви влади про підтримку медиків в епоху пандемії коронавірусу, далеко не всі працівники сфери охорони здоров'я отримують хоча б зарплату, не кажучи вже про надбавки. Наприклад, медики з міської дитячої лікарні №5 в Запоріжжі розповіли, що отримують копійки і вже мають заборгованість по виплатах.

Про це APnews розповіла медсестра закладу.

За її словами, в листопаді вона отримала аванс в розмірі 1200 грн, а зарплату в розмірі 3067 грн. При цьому в грудні ситуація виглядає ще більш плачевно: аванс - 500 грн, зарплата - 1900 грн. На даний момент держава не виплатила їй близько 3000 грн, не кажучи вже про якісь надбавки.

"Існує заборгованість мед.працівникам по зарплатах, доплати від Президента не дають", - розповіла медсестра нашому виданню.

За словами співробітників, копійки отримують всі - від санітарок до заввідділень. На всі питання до керівництва, директор Запорожченко Андрій Григорович відповідає - грошей немає. При цьому всі медпрацівники лікарні мають прямий контакт з коронавірусом.

"Контактуємо всі, так як в колишнє відділення урології кладуть хворих ще не з підтвердженим аналізом ПЛР, який робиться три дні, а працівників про це не повідомляють!", - розповіла жінка.

На нашу новину вже відреагував глава комітету ВРУ з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький. За його словами, часто таке відбувається "через недолугість" головного лікаря лікарні. Пообіцяв якнайшвидше розібратись.

У Запоріжжі медиків масово залишили без зарплат і премій перед Новим роком
Читайте також:

Новини партнерів

Рятувальники розповіли, як безпечно встановити ялинку вдома
Мутація COVID-19 підвищує ризик його передачі у родинах – Ляшко