У Запоріжжі дитині заборонили користуватися туалетним папером в садку

У Запоріжжі дитині заборонили користуватися туалетним папером в садку
Читать на русском

Батьки дитини відмовилися здавати гроші на ремонт садочка.

В одному з дитячих садків Запоріжжя спалахнув скандал після того, як одному з дітей заборонили користуватися туалетним папером. Про це APnews повідомляє з посиланням на публікацію в Facebook-спільноті ГО "Хочу Вчитися".

Йдеться про дитячий садок №90, де під час батьківських зборів вирішили зібрати гроші на ремонт садочка. Одна з мам відмовилася здавати гроші, в результаті чого і вона, і її дитина зіткнулися з буллінгом.

"Коли вона привела дитину в садок, вихователь Юлія Василівна повідомила їй, що до неї звернулися батьки з питанням "чим її дитина підтирає попу". Дізнавшись, що вона не приносить списки госптоварів, які роздають в саду, вони заборонили її дитині давати туалетний папір", - йдеться в публікації.

Втім, коли вихователька побачила, що її знімали на камеру, то написала в Viber-чаті, що цій дитині дозволяють користуватися "їх" туалетним папером. Також відзначимо, що цією ситуацією вже зацікавилися в Комунарському районному відділі освіти.

Там запевнили, що всі садки району забезпечені туалетним папером, на закупівлю якої виділяються кошти з міського бюджету. Також там заявили, що вже розбираються в ситуації. "Хоча райвідділ не має відношення до батьківських коштів, ми зараз розбираємося з ситуацією", - відзначили в райвідділі.

Раніше APnews повідомляв, що в Закарпатській області дитину відмовилися взяти в дитсадок, бо батьки не знають угорську мову. Батько дитини заявив про дискримінацію за мовною ознакою.

Новини партнерів

Київ увійшов до ТОП-10 міст з найбруднішим повітрям
Суд у Мінську відхилив скаргу на затримання дівчини Протасевича