У Закарпатській області закінчуються місця для госпіталізації хворих на коронавірус

У Закарпатській області закінчуються місця для госпіталізації хворих на коронавірус
Читать на русском

За словами Поляка, у лікарнях першої хвилі приймають незначну кількість хворих, оскільки процес одужання йде важко

На Закарпатті різко збільшилась кількість госпіталізованих хворих на коронавірус через погіршення епідемічної ситуації, реанімаційні відділення у лікарнях першої хвилі переповнені. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву головного лікаря Закарпатської інфекційної лікарні Михайла Поляка на брифінгу.

"Погіршення епідситуації на Закарпатті призвело до різкого збільшення госпіталізованих хворих, в лікарнях першої хвилі реанімаційні відділення переповнені. За останні два тижні кількість хворих на коронавірус зросла у рази, ми скоро дійдемо до того, що не будемо мати місця для госпіталізації", - розповів він.

За словами Поляка, у лікарнях першої хвилі приймають незначну кількість хворих, оскільки процес одужання йде важко - лікування у стаціонарі триває приблизно три тижні.

"На ранок 20 червня у лікарнях першої хвилі є 179 хворих. Учора виписано лише 11. Не виписуємо - отже, не маємо куди класти нових", - пояснив лікар.

Поляк наголосив, що починаючи з 19 червня, хворих на коронавірус госпіталізують в районні лікарні, однак в Хустському, Свалявському, Іршавському районах лікарні теж переповнені.

Як повідомляв APnews раніше, Міністерство охорони здоров'я не виключає можливість посилення карантину в Закарпатській області на тиждень.

Новини партнерів

Офіс генпрокурора відкрив справу через можливе незаконне стеження за Порошенком
Ще в одній області Україні хочуть посилити карантин