У ЗСУ пообіцяли українкам постановку на військовий облік онлайн та збори за бажанням

У ЗСУ пообіцяли українкам постановку на військовий облік онлайн та збори за бажанням
Читать на русском

Валерій Залужний нагадав, що постановка на військовий облік не говорить про те, що когось закликатиме чи мобілізуватиме.

Примусових військових зборів для жінок на першому етапі не буде. Планується запровадження перехідної норми для жінок, які мають стати на військовий облік.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

Він нагадав, що постановка на військовий облік не говорить про те, що буде призов чи мобілізація.

"Ми також плануємо запровадити перехідну норму, яка стосується зборів (навчань) військовозобов'язаних, а саме: на навчання жінки йдуть виключно за бажанням", - йдеться у повідомленні.

За його словами, планується запровадити порядок постановки на військовий облік, "який дозволив би реалізувати дистанційно та онлайн якнайбільше процедур".

"Протягом наступного року всі процедури будуть відкалібровані таким чином, щоб для наших співгромадянок, чиї спеціальності є у переліку для військового обліку, та їхніх роботодавців процес постановки на облік був максимально комфортним", - підсумував Залужний.

Як раніше повідомляв APnews, у Міністерстві оборони заявили, що вагітні та жінки з дітьми мають ставати на військовий облік. Ця норма до кінця 2022 року ніяк не вплине на життя громадян.

Новини партнерів

"Ні інтеграції з РФ": у Білорусі з'явилися антиросійські листівки
Школярка-живодерка "розкалюється" за побиття кота: поліція вже відкрила справу (відео)