У ВООЗ вважають, що пандемія COVID-19 буде довготривалою

У ВООЗ вважають, що пандемія COVID-19 буде довготривалою
Читать на русском

У організації закликають до національних, регіональних і глобальних зусиль з протидії коронавірусу

Комітет ВООЗ із надзвичайних ситуацій повідомив про очікувану довготривалість пандемії COVID-19. Разом з тим комітет закликає до національних, регіональних і глобальних зусиль з протидії коронавірусу.

Про це йдеться у заяві комітету ВООЗ із надзвичайних ситуацій, яка була опублікована 1 серпня за підсумками засідання, присвяченого COVID-19, інформує APnews.

"Комітет підкреслив очікувану довгу тривалість цієї пандемії COVID-19, наголосивши на важливості стійких зусиль на національному, регіональному та глобальному рівнях", - йдеться у повідомленні.

Комітет одноголосно погодився з тим, що пандемія, як і раніше, являє собою надзвичайну ситуацію в області суспільної охорони здоров'я, що має міжнародне значення.

Він закликав ВООЗ надати детальне, прагматичне керівництво щодо критеріїв відповідних дій з реагування на COVID-19 для зниження ризику втоми від реагування в контексті соціально-економічного тиску.

Також комітет закликав ВООЗ прискорити дослідження критичних чинників нового коронавірусу, що залишаються невідомими, і поліпшити розуміння епідеміології та серйозності COVID-19, включаючи його довгострокові наслідки для здоров'я.

Як повідомляв APnews раніше, представники Всесвітньої організації охорони здоров’я вважають, що наразі молодь є головним поширювачем коронавірусу.

У Києві до ранку понеділка перекриють рух по вулиці Дегтярівській
Геращенко заявив, що мери міст будуть відповідати за відмову посилювати карантин в червоній зоні

Новини партнерів