У ВООЗ розповіли, коли закінчиться пандемія COVID і попередили, що коронавірус нікуди не дінеться

У ВООЗ розповіли, коли закінчиться пандемія COVID і попередили, що коронавірус нікуди не дінеться
Читать на русском

Представники ВООЗ вважають, що коронавірус стане частиною нашого життя, як і щорічний вірус грипу.

Найближчим часом світ може впоратися з пандемією коронавірусу, проте сама хвороба залишиться з людством. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву директора Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Ханса Клюге в інтерв'ю СТВ.

Клюге заявив, що світ може вийти з пандемії коронавірусу вже в наступному році. При цьому, попри весь свій оптимізм, Ханс Клюге вважає, що "коронавірус не закінчиться і, можливо, нам доведеться з ним жити".

"Ви знаєте, це як з грипом. Є вакцина від грипу. Щороку вони злегка адаптуються під нові штами, і люди вакцинуються - і все нормально" - заявив Клюге.

По-справжньому важливо вчитися на своїх помилках і робити висновки, запевнив Клюге. Тому для того, щоб така пандемія не повторилася, охорону здоров'я має відігравати першорядну роль в кожній країні.

"Якщо не буде охорони здоров'я і здоров'я, то не буде ні економіки, ні безпеки, ні соціального спокою. Потрібно інвестувати в охорону здоров'я", - додав Клюге.

Раніше APnews повідомляв, що в ВООЗ назвали країни, де досі не почалася вакцинація від COVID-19. Ще 56 країн не досягли порогу в 10% вакцинації населення.

Новини партнерів

У Кривому Розі знайшли мертвим брата покійного мера Костянтина Павлова - фото з місця події
В Іспанії боротимуться з розладами психічного здоров'я за допомогою "кімнати плачу"