У ВООЗ розповіли, коли будуть перші поставки вакцини від COVID-19

У ВООЗ розповіли, коли будуть перші поставки вакцини від COVID-19
Читать на русском

Перші поставки вакцини очікуються у першій половині 2021 року.

Постачання вакцини від коронавірусу почнеться в першій половині 2021 року. Однак, вони будуть здійснюватися в обмежених масштабах.

Про це заявила головний науковий співробітник Всесвітньої організації охорони здоров'я Сумія Свамінатан, передає APnews.

"У першій половині року ми плануємо обмежені поставки. Ми зараз знаходимося на стадії планування. Наше завдання полягає в тому, щоб люди, які знаходяться в категорії ризику, отримали необхідний доступ до вакцини і були захищені. Це наша мета", - наголосила Свамінатан.

За її словами, це стосується працівників сфери охорони здоров'я, які знаходяться на передовій у боротьбі з пандемією коронавірусу.

Свамінатан також зазначила, що ВООЗ на даному етапі налаштована оптимістично і працює з усіма потенційними виробниками.

Деякі вакцини-кандидати підійдуть більше в одних умовах, деякі - в інших. Наприклад, одні можуть більше підходити для літніх людей, а інші - вимагати певні умови зберігання та транспортування, наголошує головний науковий співробітник ВООЗ.

"Тому нам потрібен портфель вакцин, щоб у країн був вибір", - підсумувала Сумія Свамінатан.

Як повідомляв APnews, у МОЗ розповіли, кого з українців першими вакцинуватимуть від COVID-19 і скільки це буде коштувати.

Новини партнерів

У чотирьох областях України відбудуться перевибори - ЦВК
В одній із шкіл Харкова знайшли колби з бойовою отрутою: довелось евакуювати 400 осіб