У ВООЗ на початку 2021 року прогнозують третю хвилю COVID-19 у Європі

У ВООЗ на початку 2021 року прогнозують третю хвилю COVID-19 у Європі
Читать на русском

Представник ВООЗ зазначив, Європа втратила можливість побудувати необхідну інфраструктуру в літні місяці.

Спеціальний представник Всесвітньої організації охорони здоров'я Девід Набарро заявив про небезпеку третьої хвилі коронавірусу в Європі на початку 2021 року. Про це він розповів в інтерв'ю виданням швейцарської медіакомпанії CH Media, передає APnews.

За словами Набарро, такий сценарій можливий у разі, якщо уряди країн не зроблять необхідних кроків для стримування інфекції.

Крім того, представник ВООЗ зазначив, що Європа втратила можливість побудувати необхідну інфраструктуру в літні місяці після того, як взяла під контроль першу хвилю.

"А тепер у них друга хвиля. Якщо вони не побудують необхідну інфраструктуру зараз, у них буде третя хвиля на початку наступного року", - зазначив Набарро.

Він заявив, що перед багатьма західноєвропейськими країнами стоїть завдання "знову взяти вірус під контроль", не вдаючись при цьому до такого грубого заходу, як локдаун, за який, як підкреслив спецпосланець, доводиться платити "високу ціну".

Разом з тим у ВООЗ вважають, що в країнах Східної Азії ситуація з коронавірусом дещо ліпша через "дуже чітку комунікацію" між владою і населенням.

"Ще один елемент, який дуже помітний у Східній Азії: після того, як число випадків (зараження) вдалося знизити завдяки сильній реакції людей, заходи не послаблюються. Необхідно дочекатися, поки показники стануть низькими і залишатимуться такими", - додав спецпосланець організації.

Як повідомляв APnews раніше, у ВООЗ розповіли, як уникнути нового тотального локдауну в Європі.

У Запорізькій області в ДТП потрапили спостерігачі на виборах, є постраждалі
В одному з ресторанів Києва знайшли мертву напівроздягнену дівчину

Новини партнерів