У ВООЗ попередили про нову хвилю пандемії коронавірусу "в будь-який час"

У ВООЗ попередили про нову хвилю пандемії коронавірусу "в будь-який час"
Читать на русском

Світ перебуває в самому центрі першої хвилі пандемії.

Директор програми Всесвітньої організації охорони здоров'я з надзвичайних ситуацій Майкл Райан вважає, що друга хвиля пандемії коронавірусу COVID-19 можлива в будь-який час. Про це APnews з посиланням на CNN.

При цьому він вказав, що світ перебуває в самому центрі першої хвилі.

"Ми повинні усвідомлювати, що новий сплеск захворюваності може статися в будь-який час. Ми не повинні робити помилкові припущення, що, якщо захворювання зараз знижується, то воно продовжить знижуватися, а у нас буде кілька місяців, щоб підготуватися до нової хвилі. Ми можемо отримати другий пік в цій хвилі. Це траплялося вже з іншими пандеміями, це було в 1919 році з "іспанкою". Так що ми можемо отримати другий пік, необов'язково другу хвилю", - заявив Райан.

За даними дослідницького центру університету Хопкінса, загальне число випадків COVID-19 у світі становить 5 497 532, з них 344 269 летальних.

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews,ВООЗ тимчасово зупинила випробування хлорохіну та гідроксихлорохіну після того, як вчені виявили зростання випадків смерті серед госпіталізованих пацієнтів з коронавірусів, які брали зазначені препарати.

Новини партнерів

У Києві на Південному мосту сталася НП: утворився величезний затор
В Україні майже 1000 лікарень недофінансовані - Степанов