У ВООЗ оцінили небезпеку коронавірусу-мутанта з Британії

У ВООЗ оцінили небезпеку коронавірусу-мутанта з Британії
Читать на русском

Мутації коронавірусу не являються чимось незвичайним, заявили в ВООЗ.

Всесвітня організація охорони здоров'я оцінила небезпеку коронавірусу-мутанта з Великобританії. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву представників організації.

За словами глави технічної групи підрозділи надзвичайних захворювань ВООЗ Марії Ван Керкхове, наразі немає доказів, що британський коронавірус поводиться якось інакше, ніж інші штами вірусу.

«Однак необхідно проявляти обережність в оцінці ситуації. Ми уважно стежимо за тим, чи будуть у мутації знайдені зміни, які можуть нейтралізувати антитіла. І ми також тестуємо на це всі мутації, які з'являються», - заявила чиновниця.

Аналогічної думки дотримується і глава програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров'я Майкл Райан. На його думку, такі мутації не є чимось незвичайним.

«Проте з попередніми мутаціями від норок з Данії та іншими виникли питання: чи робить ця мутація вірус серйозніше, чи приводить вона до більш легкого поширенню вірусу, заважає вона якимось чином діагностиці, чи буде це впливати ефективність вакцини», - зазначив співробітник ВООЗ.

Раніше APnews повідомляв, в Росії виявили новий коронавірус-мутант: наскільки він небезпечний.

Новини партнерів

Держбюджет-2021. У "Слузі народу" не виключають ймовірність "бюджетної ночі"
У Зеленського розповіли, що президент буде робити на Новий рік