У ВООЗ назвали країни, де досі не почалася вакцинація від COVID-19

У ВООЗ назвали країни, де досі не почалася вакцинація від COVID-19
Читать на русском

Ще 56 країн не досягли порогу в 10% вакцинації населення

На сьогоднішній день в трьох країнах до цих пір не почали вакцинацію - це Бурунді, Еритрея і КНДР. Ще 56 країн не досягли порогу в 10% вакцинації населення. Більшість з них - в Африці.

Про це заявила Всесвітня організація охорони здоров'я, передає APnews.

Відзначається, що чимало і тих країн, які ризикують не досягти цільового показника 40% вакцинованого населення до кінця цього року. А це саме та планка, яку як необхідність встановила ВООЗ.

"Близько половини інших країн обмежені в поставках. У них є програма вакцинації, але у них немає достатньої кількості вакцини, щоб прискоритися і досягти поставленої мети", - відзначають в організації.

І вкотре звертають увагу на країни, де людям почали колоти бустерну третю дозу, відзначаючи, що таким чином вони ефективно перешкоджають іншим країнам вакцинувати найбільш вразливі групи населення.

Але є і позитивна динаміка. За даними ВООЗ, кількість реєстрованих смертей від COVID-19 щотижня продовжує знижуватися і зараз знаходиться на найнижчому рівні майже за рік.

"Але це все ще неприйнятно високий рівень - майже 50 000 смертей в тиждень, а реальне число, безумовно, вище. Смертність знижується у всіх регіонах, крім Європи, де кілька країн стикаються з новими хвилями випадків захворювання і смерті. І, звичайно ж, смертність найбільш висока в країнах і групах населення з найменшим доступом до вакцин", - відзначили в ВООЗ.

Раніше APnews писав, що ВООЗ закликала багаті країни призупинити ревакцинацію населення, тому що "це нечесно".

Новини партнерів

Вручив подарунки та переглянув малюнки: Зеленський відвідав передову на Донбасі
Люди збираються ночувати: на мітинг на підтримку Саакашвілі в Тбілісі стягнули правоохоронців