У ВООЗ дали рекомендації, як не заразитися COVID-19 на свята

У ВООЗ дали рекомендації, як не заразитися COVID-19 на свята
Читать на русском

У ВООЗ закликали не відвідувати місця скупчення людей

Новорічні та різдвяні свята краще провести вдома з сім'єю поки бушує пандемія COVID-19. Про це повідомляє APnews сміття посиланням на заяву гендиректора ВООЗ Тедроса Адханома Гебреісуса.

"Всі ми хочемо бути з нашими близькими під час майбутніх свят, але ми не повинні розслаблятися. Через COVID-19 свята пройдуть не так, як зазвичай, але це не означає, що ми не зможемо святкувати", - заявив Гебреісус.

При цьому він порадив не поміщати місця скупчення людей і не кликати до себе додому велику кількість друзів, а якщо з кимось необхідно зустрітися, то краще це робити на вулиці.

Глава ВООЗ нагадав, що основні способи профілактики - носіння маски та дотримання соціальної дистанції. Також він закликав утриматися від відвідування торгових центрів і не користуватися громадським транспортом в годину пік.

Як раніше повідомляв APnews, в цьому році в Києві вперше встановлять штучну головну ялинку - вона буде на Софійській площі, "прикрашена" капелюхом. Крім неї, в Києві буде ще 2 ялинки і цікавий "новорічний маршрут" з пригодами

Новини партнерів

Не "локдаун вихідних": Шмигаль розповів, чому в Україні поменшало хворих COVID-19
На премії MTV Movie & TV Awards назвали "Героя всіх часів" - ним посмертно став Чедвік Боузман