У Волинській області під час спортивних змагань помер депутат облради

У Волинській області під час спортивних змагань помер депутат облради
Читать на русском

Причину раптової смерті депутата встановить експертиза.

У Волинській області раптово під час спортивних змагань помер депутат обласної ради, керівник політичної партії "Сила та Честь" Роман Карпюк. Йому було лише 57 років.

Про це APnews повідомляє з посиланням на пресслужбу Волинської обласної ради. Також інформацію підтвердили й у фракції "Сила та Честь". Відомо, що трагедія сталася у неділю, 9 січня. Причину раптової смерті Карпюка встановить експертиза.

"Його гаряче, небайдуже серце несподівано зупинилося на 57-му році життя прямо під час спортивних змагань. Багатогранна та цілеспрямована особистість, людина твердої волі та великої душі, безвідмовний товариш, надійний соратник, мудрий наставник, чесний колега, людина слова та чеснот — таким Роман Петрович назавжди залишатиметься у нашій пам'яті. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям щодо важкої втрати", — йдеться у повідомленні пресслужби Волинської облради.

Під час яких саме змагань помер Карпюк не уточнили. Проте відомо, що він займався спортивним рибальством. 2 січня він брав участь у змаганнях, а 9 січня у Ковелі був запланований місцевий чемпіонат.

У Романа Карпюка залишилися дружина та донька. Коли пройде церемонія прощання та похорон, не повідомляється.

Довідка

Роман Карпюк народився 31 січня 1964 року в селі Шклінь Горохівського району Волинської області. Закінчив Луцький державний інститут імені Лесі Українки за спеціальністю "Фізичне виховання" та Луцький державний технічний університет за спеціальністю "Економіка підприємства". Здобув вчений ступінь доктора педагогічних наук за спеціальністю "Теорія та методика професійної освіти".

Був ректором Академії рекреаційних технологій та права, головою регіонального представництва Національного олімпійського комітету України.

У Волинській області під час спортивних змагань помер депутат облради
У Волинській області під час спортивних змагань помер депутат облради

Раніше APnews повідомляв, помер екснардеп і ліквідатор аварії на ЧАЕС Володимир Пак.

Новини партнерів

Посол України заявив, що Німеччина несе за країну "таку саму відповідальність, як за Ізраїль"
Глава МЗС Німеччини заявила, що безпека України залежить від успішності нормандських переговорів