У ВМС України прокоментували блокування Чорного та Азовського морів Росією - Готові до будь-яких провокацій

У ВМС України прокоментували блокування Чорного та Азовського морів Росією - Готові до будь-яких провокацій
Читать на русском

РФ вкотре продемонструвала зловживання міжнародним правом, зазначають у ВМС.

Військово-Морські сили ЗСУ готові до будь-яких провокацій з боку Росії під час навчань Чорноморського флоту РФ. Таким чином, українські моряки відреагували на рішення росіян фактично заблокувати акваторію Чорного та Азовського морів.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-центр ВМС ЗСУ.

"Військово-Морські Сили ЗС України готові до розвитку будь-яких сценаріїв та провокацій, захисту країни з морського спрямування", - повідомили представники ВМС.

При цьому українські військові зазначили, що росіяни "продовжують свою деструктивну діяльність", спрямовану на дестабілізацію в Азово-Чорноморському регіоні. Цього разу така діяльність виражена у повному перекритті півдня Азовського моря та північно-західної частини Чорного моря.

"Таким чином РФ вкотре продемонструвала зловживання міжнародним правом з метою досягнення власних геополітичних цілей за рахунок інших суб'єктів міжнародного права, зокрема України. Зазначені дії є черговою загрозою суверенітету України у її територіальному морі та суверенним правам у виключній морській економічній зоні", - зазначають у ВМС.

Раніше APnews повідомляв, Російська Федерація перекриє Чорне та Азовське моря на тиждень – з 13 по 19 лютого. Це пов'язано з проведенням військових навчань в акваторії морів. У свою чергу міністр оборони Олексій Резніков заявив, що Україна очікує на реакцію миру на подібні дії РФ.

Новини партнерів

Україна отримала 43711 флаконів препарату проти коронавірусу "Ремдесивір"
Ярославського викликали на допит у поліцію через смертельну ДТП У Харківській області