У Вірменії блок екс-президента не визнає результати парламентських виборів

У Вірменії блок екс-президента не визнає результати парламентських виборів
Читать на русском

Попередні результати дострокових парламентських виборів свідчать, що з 53,92% голосів перемогла партія Ніколи Пашиняна.

У Вірменії однойменний блок, який очолює другий президент країни, визнав спірними опубліковані результати дострокових парламентських виборів.

Про це APnews повідомляє з посиланням на "Радио Азатутюн".

У заяві блоку "Вірменія" наголошується, що опубліковані результати не викликають довіри.

"Вони вступають в різке протиріччя з різними проявами суспільного життя, свідками яких ми стали за останні 8 місяців, з результатами опитувань громадської думки, в тому числі міжнародних, і нарешті зі здоровим глуздом", - наголошується у заяві.

"Багатолюдні мітинги опозиційних сил в ході передвиборної агітації та нечисленні заходи влади, криза довіри в країні вказували на наявність зовсім інших суспільних настроїв. Серйозна основа недовіри - це сотні сигналів, що надходили з різних виборчих дільниць в день виборів, що свідчить про систематичну, заздалегідь сплановану фальсифікацію результатів виборів", – йдеться у повідомленні.

Так, з огляду на вищезазначені аргументи, блок "Вірменія" вимагає "негайно провести глибоке і обґрунтоване вивчення зафіксованих і передбачуваних порушень".

Допоки всі проблемні питання не будуть роз'яснені повністю, блок не визнає результати виборів.

Як свідчить опубліковані Центральною виборчою комісією попередні результати дострокових парламентських виборів, з 53,92% голосів перемогла партія Ніколи Пашиняна "Цивільний договір", блок "Вірменія" на другому місці з 21,04%, на третьому місці з 5,23% голосів блок "Честь маю", в який входять Республіканська партія і партія Артура Ванецяна "Вітчизна".

Як повідомляв APnews, прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян подав у відставку.

Новини партнерів

Глава МЗС Кулеба заявив, що Україна і Туреччина перебувають за крок від Угоди про вільну торгівлю
Україна опинилась у лідерах рейтингу країн із найвищим ризиком посухи