У Вінницькій області на коронавірус захворіли майже 400 осіб

У Вінницькій області на коронавірус захворіли майже 400 осіб
Читать на русском

У Вінницькій області одужали 67 осіб, це підтвердили двома негативними результатами лабораторних досліджень

У Вінницькій області зараження коронавірусом COVID-19 зафіксували у 398 осіб, з яких 27 дітей. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Вінницького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров"я України.

В області коронавірус був підтверджений на 24 адміністративних територіях: у м. Вінниця - 177, у Калинівському районі - 72, у Вінницькому районі - 21, у Тростянецькому районі - 16, Гайсинському районі - 13, у Погребищенському районі - 12, у Барському районі - 10, у Козятинському та Немирівському районах - по 9, у Жмеринському районі - 8, у Літинському районі - 6, у Липовецькому, Муровано-Куриловецькому, Тульчинському, Хмільницькому та Ямпільському районах - по 5, у Крижопільському, Оратівському, Тиврівському, Томашпільському, Чернівецькому районах - по 3, у Іллінецькому, Могилів-Подільському районах - по 2 та в м. Ладижин - 1 випадок.

У Вінницькій області одужали 67 осіб, це підтвердили двома негативними результатами лабораторних досліджень.

Як раніше повідомляв APnews, Кабмін розробив план виходу з карантину, який був введений через пандемію коронавірусу. Стартова точка реалізації цього плану може наступити 11 травня за умови сприятливої ​​епідемічної ситуації.

Новини партнерів

До кінця тижня в Україні буде 13 тисяч хворих коронавірусом: прогноз соціолога
В Україні можуть продовжити "антикоронавірусні" закони