У Вінниці розіграють телевізори, велосипеди і машину серед вакцинованих від COVID-19

У Вінниці розіграють телевізори, велосипеди і машину серед вакцинованих від COVID-19
Читать на русском

Взяти участь у розіграші зможуть лише повністю вакциновані містяни.

Вінницька міська влада вирішила мотивувати жителів вакцинуватися, розігруючи телевізори, велосипеди і навіть автомобіль.

Про це повідомляється на офіційному сайті Вінницької міської ради, передає APnews.

Зазначається, що взяти участь у розіграші зможуть лише містяни, які завершили повний курс імунізації.

Рішення про проведення акції "Вакцинуйся. Збережи життя" ухвалили на засіданні виконкому.

Як зазначив мер міста Сергій Моргунов, наразі повністю вакциновані лише 12% дорослого населення міста. Населення міста складає 36,6 тисяч осіб. Він доручив відпрацювати питання графіків роботи пунктів щеплень таким чином, щоб люди могли вакцинуватися після роботи.

Повідомляється, що акція триватиме з початку вересня до 31 грудня. Для того, щоб всі охочі змогли в ній взяти участь, розіграші призів будуть проводити тричі: 19 жовтня, 15 листопада та 17 грудня.

Реєстрація вакцинованих учасників розпочнеться вже 1 вересня. Для першого розіграшу вона завершиться 17 жовтня, для другого – 13 листопада, для третього – 15 грудня.

За словами Моргунова, ті, хто нічого не виграє під час першого розіграшу, автоматично стануть учасниками другого та третього етапів.

"Переможців акції визначать за допомогою електронного сервісу, шляхом вибору випадкових чисел серед зареєстрованих учасників. 19 жовтня та 15 листопада буде розіграно по 15 телевізорів та 15 велосипедів. А 17 грудня – 20 телевізорів, 20 велосипедів та суперприз – автомобіль Toyota Corolla", - йдеться у повідомленні.

Взяти участь в акції зможуть жителі Вінницької міської територіальної громади віком від 16 років, які мають декларацію із сімейним лікарем і котрі пройшли повний курс вакцинації.

Щоб стати учасником акції, потрібно буде зареєструватися на офіційному сайті Вінницької міської ради на сторінці "Вакцинуйся. Збережи життя". Також можна буде написати заяву у будь-якому відділенні ЦНАП у Вінниці.

Як повідомляв APnews, МОЗ оголосило конкурс для шкіл за масову вакцинацію педагогів - обіцяють комп'ютери і роутери.

Новини партнерів

В Україні створять кібервійська: Зеленський затвердив рішення РНБО
Кабмін запропонував змінити визначення терористичних організацій в Україні