У Відні через теракт на вулиці вивели військових, поліція шукає ще трьох терористів

У Відні через теракт на вулиці вивели військових, поліція шукає ще трьох терористів
Читать на русском

В результаті стрілянини постраждали 15 осіб.

Збройні сили Австрії охоронятимуть у Відні об'єкти замість поліції. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву канцлера Себастьяна Курца.

"Федеральний уряд ухвалив рішення про те, що бундесшір (збройні сили Австрії) буде здійснювати охорону об'єктів у Відні, яка раніше здійснювалася поліцією", - йдеться в повідомленні.

При цьому він вказав, що правоохоронці будуть діяти рішуче щодо терористів. Зараз поліція шукає ще трьох терористів.

У свою чергу глава МВС Австрії заявив, що терористична атака триває, а бойовики, які ще на свободі, добре озброєні і представляють серйозну небезпеку, тому військових перевели на охорону об'єктів, щоб поліція могла продовжити спецоперацію.

За словами мера Відня, в результаті стрілянини постраждали 15 осіб.

Водночас адміністрація готелю Hilton не підтвердила напад.

"Після повідомлень про інцидент у Відні три наших готелю були закриті в якості запобіжного заходу. Ми на зв'язку з усіма трьома готелями і не володіємо інформацією, щоб припустити, що наші гості або члени команди готелів постраждали в результаті інциденту", - наголошується в повідомленні.

Як раніше повідомляв APnews, в центрі Відня ввечері 2 листопада в районі площі Шведенплатц пролунали постріли. Кілька невідомих атакували розташовану в цьому районі синагогу і єврейський культурний центр.

Теракт у Відні: четверо студентів з України перебувають в кафе в центрі міста
Теракт в центрі Відня: поліція зайняла важливі транспортні вузли

Новини партнерів