"У вагона Сердючки комфортніше": Порошенко агресивно відреагував на перформанс Зеленського з зірками

"У вагона Сердючки комфортніше": Порошенко агресивно відреагував на перформанс Зеленського з зірками
Читать на русском

Петру Порошенко не сподобався концерт після виступу Володимира Зеленського

П'ятий президент України Петро Порошенко заявив, що нинішньому главі держави Володимиру Зеленському "комфортніше біля вагона Сердючки, ніж біля танка". Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву політика у відповідь на перформанс із зірками.

"Я розумію, що у вагона Сердючки йому комфортніше, ніж у танка. Не так страшно. Ви зрозуміли, про кого я? Він не розуміє значення параду ні для самих військових, ні для суспільства. Тому сильні ми не тільки бронею, а й духом перемоги. Досить боятися армії! Досить приховано нехтувати її! Досить ухилятися від виконання обов'язків Верховного Головнокомандуючого!" - заявив Порошенко.

При цьому він закликав провести грандіозний парад на День незалежності в наступному році.

"Усєх бамбіть" не треба. Але в наступному році в день тридцятиріччя Незалежності повинен бути великий військовий парад. З авіацією. А чи не зробить влада сама - ми придумаємо, як її змусити. Як кажуть в армії: "Не можеш - навчимо, не хочеш - примусимо", - підкреслив п'ятий президент.

Як раніше повідомляв APnews, п'ятий президент Петро Порошенко зі своїми однодумцями взяв участь у заходах до Дня незалежності України.

Новини партнерів

Кравчук назвав умову, за якої переговори по Донбасу можуть перенести з Мінська
“Бумбокс” та “Океан Ельзи” не давали дозволу на виконання своїх пісень на концерті до Дня Незалежності