У Туреччині жінці ампутували обидві ноги через невдалу пластичну операцію на носі

У Туреччині жінці ампутували обидві ноги через невдалу пластичну операцію на носі
Читать на русском

Лікарі вважають, що зараження крові викликала з'їдена курка через 2 тижні після операції

Сенвінч Чеклік подала позов проти приватної клініки пластичної хірургії Туреччини через невдалу операцію по зменшенню носа, в результаті чого дівчина змушена була ампутувати обидві ноги. Про це повідомляє APnews з посиланням на Mirror.

Після операції у 2014 році лікарі обстежили дівчину та відпустили додому, де у неї піднялася температура. Стан пацієнтки з кожним днем ​​почався погіршуватися, однак фахівці пластичної хірургії запевняли, що її симптоми типові для післяопераційного періоду.

Через 2 тижні дівчину госпіталізували з некрозом м'яких тканин і лікарі діагностували зараження крові. Щоб вижити, 25-річна Сенвінч була змушена ампутувати обидві ноги до колін.

Сім'я постраждалої подала позов на турецьку приватну клініку пластичної хірургії та вимагає компенсацію в розмірі 135000 тисячі доларів США. Персонал лікарні заперечує свою провину, заявивши, що зараження крові відбулося через з'їдену курку через 2 тижні після операції.

Суд Туреччини винесе рішення щодо звинувачень постраждалої та халатність лікарів у квітні 2021 року.

Редакція APnews зробила підбірку найжахливіших ДТП 2020 року: від згорілих заживо студентів до курсанток з відрізаними ногами.

Новини партнерів

Немає такого місця: в новому фільмі-пародії на Netflix висміяли Україну та 2020 рік
Зруйновані будівлі та загиблі: в Хорватії після потужного землетрусу на вулиці вивели військових