У Туреччині заявили, що "не визнають анексію Криму", але знаходяться в хороших відносинах з РФ

У Туреччині заявили, що "не визнають анексію Криму", але знаходяться в хороших відносинах з РФ
Читать на русском

Політик також прокоментував нагірно-карабахський конфлікт

Глава парламентської комісії Туреччини із зовнішніх зв'язків Акіф Чагатай Килич заявив, що анексований Крим - це Україна, територіальна цілісність якої повинна бути захищена, але при цьому підкреслив хороші відносини з Росією.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Yenisafak.

Турецький політик і голова комітету по закордонних справах Акіф Чагатай Килич, виступаючи на форумі "Велика стратегія Туреччини: регіональні та глобальні виклики", прокоментував відносини країни з сусідніми державами, в тому числі позицію по Криму.

За його словами, Туреччина близька і з Україною, і з Росією, проте позиція по анексованому Криму - одна:

"Ми не визнаємо і не приймає анексію Криму Росією. Територіальна цілісність України повинна бути захищена", - заявив Килич, але при цьому підкресливши хороші відносини з Російською Федерацією.

Голова комітету також також прокоментував нагірно-карабахський конфлікт.

Він вважає, що зараз у Вірменії є можливість скористатися шансом для нормалізації відносин з Азербайджаном, Туреччиною, Грузією і всіма сусідніми країнами.

З питання Греції Килич заявив, що, на його думку, країна використовує Європейський Союз "як старшого брата", а ЄС застосовує "подвійні стандарти стосовно Туреччини".

Разом з тим він підкреслив, Туреччина не претендує на суверенітет будь-якої країни та завжди відкрита до діалогу зі своїми сусідами, всупереч різним розбіжностям.

Раніше APnews також повідомляв,

Новини партнерів

МОЗ раптово змінив правила міжобласних перевезень - їздити дозволили і з однією дозою
У зоопарку Луцька сталась пожежа - загинули три мавпи