У Тищенка змінилася "хімія мозку" - Богдан натякнув на вживання наркотиків серед "Слуги народу"

У Тищенка змінилася "хімія мозку" - Богдан натякнув на вживання наркотиків серед "Слуги народу"
Читать на русском

За два роки дуже змінився і президент Володимир Зеленський, зазначив екс-глава ОП.

Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан натякнув на вживання наркотиків як членами "Слуги народу", так і президентом Володимиром Зеленським. Про це APnews повідомляє з посиланням на інтерв'ю Богдана з Наташею Влащенко.

За його словами, у заступника голови президентської фракції Миколи Тищенка "змінилася хімія мозку" під впливом речовин, "які далекі від гордої назви "алкоголь". У результаті мозок нардепа становить величезну цінність для науки".

"Колю Тищенка ми можемо поміняти і закрити наш суверенний обов'язок. Ця людина - спадщина всієї світової науки і суспільства. Як людина може жити з тим, що у неї там усередині. Це буде чудовий прем'єр-міністр. Володимир Олександрович зробить гідний вибір. Він (Тищенко) дуже любить Володимира Олександровича. Він так його любить, що готовий язиком брову поправити", - заявив Богдан.

Також колишній глава Офісу президента наголосив, що зміни відбулися і у Володимира Зеленського. Причому такі зміни відбулися і в мові, і в поведінці, і в пам'яті, і навіть у зовнішньому вигляді. Більше того, глава держави нібито почав забувати прості слова.

"Я бачу - він фізіологічно помінявся. У нього обличчя інше. Якщо взяти дві фотографії - це інша взагалі людина. Це розмова інша, інша мова, інша міміка. Він слова шукає в голові довго, у нього фрази повільні. Це не тому, що він сенс там вибудовує - він слова згадує", - заявив Богдан.

Раніше APnews наводив Богданові слова про те, що Володимир Зеленський не досидить до кінця президентського терміну.

Новини партнерів

Ляшко розповів, коли МОЗ розгляне питання бустерної вакцинації в Україні: не цього року
У Львові поліція затримала чоловіка, який пробрався у міськраду з пістолетом і наркотиками – фото