У Тернопільській області зафіксували спалах коронавірусу в психоневрологічній лікарні

У Тернопільській області зафіксували спалах коронавірусу в психоневрологічній лікарні
Читать на русском

Головний лікар медзакладу Лариса Василюк, в якої підтвердили захворювання, розповіла, що крім неї захворів ще один лікар

У двох працівників та 26 пацієнтів у Почаївській обласної психоневрологічної лікарні Тернопільської області виявили коронавірус. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу омбудсмена України.

Головний лікар медзакладу Лариса Василюк, в якої підтвердили захворювання, розповіла, що крім неї захворів ще один лікар, він перебуває в реанімації.

Вірус лабораторно підтвердили у 26 пацієнтів відділення для чоловіків, чотирьох з них перевели в центральну міську лікарню Почаєва. У разі загострення, інших хворих будуть направляти в Кременецьку центральну районну та Почаївську міську лікарню.

В психоневрологічній лікарні на стаціонарному лікуванні зараз перебувають понад 40 пацієнтів, які потребують влаштування в заклади соціального захисту населення. Частина з них є мешканцями інших областей і навіть країн. У деяких втрачені документи, що посвідчують особу.

Як повідомляв APnews раніше, після відправки першого чартеру з українськими робітниками до Фінляндії в розпал пандемії, дуже велика кількість людей звернулися з проханням дозволити їм теж заробляти за кордоном.

Новини партнерів

Разумков заявив, що у нього є питання до "антиколомойського" закону про банки
У лісах Житомирської області почалась нова пожежа