У Тернопільській області розшукують півтисячі парафіян через коронавірус у священика

У Тернопільській області розшукують півтисячі парафіян через коронавірус у священика
Читать на русском

57-річний священик знаходиться в лікарні з 19 березня

Медики діагностували китайський коронавірус у священика Олега Віннікова в Тернопільській області. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі програми Свобода слова на ICTV.

За його словами, правоохоронці розшукують близько 500 осіб, які могли з ним контактувати. При цьому Геращенко вказав, що священик не знав про захворювання, коли спілкувався з людьми.

"Ми підрахували в поліції, що за тиждень він контактував з близько 500 людьми, він був на церковних службах, він проводив похоронний обряд. І зараз ми шукаємо цих людей. Я називаю це прізвище - всі, хто контактував з Олегом Вінніковим, будь ласка, залишайтеся будинки та телефонуйте вашим лікарям, якщо у вас з'явилися симптоми", - зазначив заступник голови МВС.

Крім того, він нагадав, що церкви просили зупинити службу.

"Ви могли заразитися від нього ... В цьому немає нічого ганебного, він не знав на той момент, коли спілкувався з вами, що хворий. Але я показую цими цифрами масштаб, що буде, якщо ми не зупинимо дії багатьох людей, які ставляться до цього несерйозно. Адже карантин був введений, і ми просили священнослужителів зупинити обряди та масове спілкування з людьми", - підкреслив Геращенко.

Варто відзначити, що 57-річний священик знаходиться в лікарні з 19 березня і лікарі оцінюють його стан як середньої важкості

Як раніше повідомляв APnews, головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що поширення коронавірусу COVID-19 в Україні може обмежитися і двома тисячами людей, однак можуть захворіти і мільйони

Новини партнерів

Президент Румунії оголосив тотальний карантин для боротьби з коронавірусом
У Раді в розпал карантину з'явиться ще один новий нардеп