У Тернопільській області маленька дівчинка померла через кукурудзяне зернятко

У Тернопільській області маленька дівчинка померла через кукурудзяне зернятко
Читать на русском

Дитина померла від задухи

Однорічна дівчинка померла в Тернопільській області через кукурудзяного зернятка. Про це повідомляє APnews з посиланням на ТСН.

Родичі привезли дитину в лікарню, тому що у дівчинки виникли проблеми з диханням. Її оглянули лікарі, які на той момент були в лікарні, але педіатра довелося чекати близько півгодини. Лікар оглянула малюка, але нічого не знайшла. При цьому педіатр стверджує, що родині пропонували викликати швидку допомогу, але вони відмовилися і пішли з лікарні.

За словами тітки загиблої дівчинки, вони дійсно самі пішли з лікарні, тому що там їм не допомогли. Пізніше вони повернулися, але дитина померла.

Судмедексперт встановив, що дівчинка задихнулася, а причиною задухи виявилося зернятко кукурудзи, яке застрягло в горлі.

"Виявляється в тому мішечку, який дитина смоктала, був не тільки мішечок, а й зерна кукурудзи", - розповів районний педіатр Богдан Помарянец.

Правоохоронці відкрили дві кримінальні виробництва: за фактом смерті дитини та через дії лікарів.

"Це не належне виконання професійних обов'язків медичним працівником, щоб з'ясувати, кваліфіковану чи допомогу надали лікарі закладу, куди зверталися батьки за допомогою", - повідомила прес-секретар прокурора Тернопільської області Леся Гурецкого.

У свою чергу медики стверджують, що дитину можна було врятувати, якби її доставили в обласну лікарню, адже там є необхідне обладнання.

Як раніше повідомляв APnews, в Миколаєві від коронавірусу COVID-19 померло 6-місячне немовля, яке боролося за життя 5 днів.

Новини партнерів

Уряд не буде скасовувати локдаун на вимогу підприємців-протестувальників - міністр
В Україні дітям-сиротам дозволили отримувати позачергове житло після 23 років