У центрі Києва невідомі у костюмах Ку-Клукс-Клану влаштували флешмоб

У центрі Києва невідомі у костюмах Ку-Клукс-Клану влаштували флешмоб
Читать на русском

Люди в костюмах Ку-Клукс-Клану пройшлися центром Києва з расисткими плакатами.

У Києві невелика група людей із десяти осіб вбралася у костюми Ку-Клукс-Клану і прогулялася Хрещатиком із расистськими плакатами. Дивний флешмоб пройшов увечері 31 жовтня у свято Хелловін. На щастя, ніхто не постраждав.

Фото та відео з невідомими у білих ковпаках швидко поширилися мережею. Пише APnews

Ймовірно, акція була присвячена саме Хеллоуїну. Невідомі в костюмах йшли центром столиці з плакатами: "Так, ми расисти", "ККК повернувся", і "Влада білим" (White Power).

Після ходи учасники флешмобу сфотографувалися на Хрещатику зі своїми плакатами та з піднятою у нацистському привітанні рукою. На щастя, жодних ексцесів не було.

В Америці, ймовірно, цей інцидент став би приводом для арешту, навіть попри те, що хлопці просто вирішили "хайпанути" та повеселитися у свято. У Києві ж невідомі у білому весело спілкувалися з іноземцями та навіть сфотографувалися з двома темношкірими хлопцями.

Зазначимо, що Ку-Клукс-Клан (скорочено KKK) – це ультраправа расистська організація в США, яка відстоювала ідеї переваги білих та білого націоналізму. Її члени залякували і вбивали як темношкірих громадян США, так і громадських активістів, які їх захищали.

Раніше APnews повідомляв, у центрі Києві пройшов концерт "Повторимо Коліївщину", який влаштував гурт "Закрите суспільство та його друзі", у зв'язку з цим Єврейська громада України звернулася до поліції.

Новини партнерів

Еліна Світоліна вперше за 4,5 роки вилетіла з ТОП-10 найкращих тенісисток світу
В РФ закрили ще один український центр: в МЗС назвали це "справжньою російською гостинністю"