У центрі Дубно на Новий рік стоятиме цвинтарна ялинка

У центрі Дубно на Новий рік стоятиме цвинтарна ялинка
Читать на русском

Ялинку вже освятив священик

Влада Дубно прикрасили центр міста напередодні свят ялинкою, яка росла на кладовищі. Про це повідомляє APnews з посиланням на місцеве видання "Рівне вечірнє".

За словами міського голови Василя Антонюка, таке рішення дозволило міському бюджету заощадити 15000 гривень.

"І, що її взяли на кладовищі? Яка різниця? Ми всі вийшли з землі й в землю підемо. Раніше ми завжди купували ялинку. Мінімум обходилася бюджету міста в 15000 гривень. А тут безкоштовно та ще й дуже хороша, висотою 25 метрів", - зазначив міський голова.

При цьому він вказав, що дерево зрубали не просто так, а тому що воно руйнувало пам'ятники на кладовищі.

"Вона представляла загрозу для пам'ятників на кладовищі. Знаєте, якої шкоди цього року завдав сильний вітер і старі дерева? Розбили 28 пам'ятників на кладовищі, що біля заводу гумово-технічних виробів. Довелося відновлювати", - пояснив Антонюк.

Крім того, він запевнив, що дерево освятив отець Олег зі Свято-Покровського собору, тому нічого крамольного цвинтарній ялинці на свята немає.

Як раніше повідомляв APnews, в цьому році в Києві вперше встановлять штучну головну ялинку - вона буде на Софійській площі, "прикрашена" капелюхом. Крім неї, в Києві буде ще 2 ялинки і цікавий "новорічний маршрут" з пригодами

Новини партнерів

В Італії помер легендарний італійський нападаючий і володар "Золотого м'яча"
Шмигаль розповів, коли зруйнується українська система охорони здоров'я