У Тбілісі затримали десятки активістів, які вийшли підтримати Саакашвілі: вимагали перевести до цивільної клініки

У Тбілісі затримали десятки активістів, які вийшли підтримати Саакашвілі: вимагали перевести до цивільної клініки
Читать на русском

Голова Департаменту патрульної поліції Важа Сірадзе заявив журналістам, що активісти намагалися блокувати адміністративні будівлі.

У день, коли Тбіліський міський суд розглядає справу Михайла Саакашвілі, під адміністративними будівлями проходять масові протести, під час яких затримали десятки людей. Мітингувальники вимагають перевести експрезидента Грузії до цивільної клініки.

Про це APnews повідомляє з посиланням на "Ехо Кавказу". За даними видання, поліцейські затримали 46 протестувальників біля будівель Служби державної безпеки та Міністерства охорони здоров'я Грузії.

Як заявив голова Департаменту патрульної поліції Важа Сірадзе, людей затримали, оскільки вони намагалися блокувати адміністративні будівлі. Крім того, причиною арешту стали непокора законним вимогам поліції, образи співробітників поліції та дрібне хуліганство.

"Блокування будівлі державної установи заборонено законом. 46 осіб затримано в адміністративному порядку за непокору законним вимогам поліції, образу співробітника поліції та дрібне хуліганство", - сказав він.

Не обійшлося і без зіткнень між протестувальниками та поліцією.

Протестувальники кричали: "Чому ви не затримуєте російських агентів?", "Поясніть причини арешту!", "Ми не зупинимося!"

Як повідомляв APnews, уповноважена Верховної Ради України з питань захисту прав людини Людмила Денісова заявила про побиття голодуючого Саакашвілі при госпіталізації в лікарню.

Новини партнерів

Нідерланди продовжать пускати туристів з України попри виключення країни із "зеленого" списку ЄС
У МОЗ розсекретили зарплату міністра Ляшка і санлікаря Кузіна