У світі відновили прийом громадян 40 українських посольств та консульств

У світі відновили прийом громадян 40 українських посольств та консульств
Читать на русском

Прийом громадян буде відбуватись з обов’язковим дотриманням санітарно-протиепідемічних правил

У Міністерстві закордонних справ повідомили, що 40 українських дипломатичних місій частково або повністю відновили консульський прийом громадян. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу МЗС.

Прийом громадян буде відбуватись з обов’язковим дотриманням санітарно-протиепідемічних правил країни перебування, рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я України.

"З метою створення максимально безпечних умов для відвідувачів та консулів, посольства України у Великій Британії, Ізраїлі, Латвії, Нідерландах, ФРН розпочали роботу з використанням попереднього запису через Інтернет засобами електронної черги МЗС (е-черга)", - йдеться у повідомленні.

Українські посольства та консульства, які працюють у країнах, де не послабили карантин, опрацьовують невідкладні консульські питання, пов’язані з пандемією коронавірусу та надзвичайними ситуаціями.

Як повідомляв APnews раніше, Європейська комісія підготувала нові рекомендації щодо впровадження тимчасового обмеження на необов'язкові поїздки в країни Європейського союзу.

Новини партнерів

Суд відмовив у поверненні "Дніпроавіа" Коломойського державі
Зеленський підписав закон щодо проведення масштабного тестування на COVID-19 в Україні