У Сумській області у військової частини вкрали понад 4 млн гривень

У Сумській області у військової частини вкрали понад 4 млн гривень
Читать на русском

Колишній начальник фінансової служби частини перевів гроші собі і цілому ряду інших осіб.

Колишній начальник фінансової служби військової частини в Сумській області звинувачується в тому, що він заволодів чотирма мільйонами гривень з коштів цієї військової частини. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Спеціальної антикорупційної прокуратури.

Як повідомили в САП, матеріали досудового розслідування вже направили до суду. Чоловіка звинувачують, що в змові з іншими особами він заволодів грошовими коштами військової частини на суму 4 267 495,39 гривень.

"За даними попереднього розслідування, начальник фінансової служби на початку листопада 2014-го року заволодів грошовими коштами, які належали військовій частині як розпоряднику бюджетних коштів. Він перерахував на власний картковий рахунок та на карткові рахунки інших фізичних осіб, які не були поінформовані про його злочинних наміри, грошові кошти в сумі 4 267 495,39 гривень", - розповіли в САП.

Причому левову частку цих коштів (майже три з половиною мільйони), він зняв з використанням платіжних карток на ім'я інших фізичних осіб. Проте, на сьогодні досудове розслідування у справі закінчено.

Раніше APnews повідомляв, що в Харкові група іноземців побила і пограбувала на 80 000 доларів двох ліванців. Причому злочинці увірвалися в квартиру до постраждалих.

Новини партнерів

Вчителів будуть вакцинувати прямо у школі: Кабмін дав доручення головам ОДА
Польща додатково перекине сотні військових до кордону Білорусі