У Сумській області стоматолог знайшов кліща під пломбою у пацієнтки

У Сумській області стоматолог знайшов кліща під пломбою у пацієнтки
Читать на русском

Кліщ встиг заразити жінку на бореліоз або хворобою Лайма.

У місті Шостка Сумської області стоматолог виявив кліща під пломбою у жінки. Про це APnews повідомляє з посиланням на місцеве видання Шостка.INFO.

За словами місцевої жительки Лариси, вона двічі лікувала один і той же зуб - спочатку у приватного стоматолога, а потім в стоматологічній поліклініці. Це було ще минулого року, але в липні 2021-го вона знову відвідала приватного стоматолога через який повернувся дискомфорту.

І вже при третьому огляді лікар помітив під пломбою щось схоже на лапку чорного кольору. Уже пізніше в лабораторії встановили, що у Лариси виявили мертвого кліща. Саме тому жінці довелося здати аналіз на кліщовий бореліоз (хвороба Лайма).

Аналіз крові виявився позитивним, адже навіть мертвий кліщ продовжує виділяти токсини. На щастя, жінка перенесла хворобу в легкій формі. "Звідки взявся кліщ, невідомо", - розповіла Лариса.

За словами лікарів, кліщ міг потрапити під пломбу через ясна. Втім, пізніше жінка пояснила, що кліща насправді виявили не під пломбою, а в порожнині поруч. У будь-якому випадку Лариса вирішила не висувати претензії стоматологам.

У Сумській області стоматолог знайшов кліща під пломбою у пацієнтки

Раніше APnews повідомляв, що під Києвом стоматологи видалили дитині відразу 12 зубів без згоди матері. Батьки повідомили, що вже підготували офіційний лист-претензію в стоматологічну клініку і найняли адвоката.

Новини партнерів

У Москві на електросамокаті на смерть збили нащадка Тютчева
Як отримати свідоцтво про вакцинацію від COVID-19. Інструкція від МОЗ