У Сумській області директор лікарні оголосив голодування

У Сумській області директор лікарні оголосив голодування
Читать на русском

Він повідомив, що буде голодувати, поки його працівники не отримають зарплати

У місті Глухів Сумської області директор Глухівської міської лікарні Анатолій Кияшко оголосив голодування. Свій вчинок він пояснив тим, що лікарню недофінансували. Про це APnews повідомляє з посиланням на відео, опубліковане телерадіокомпанією Глухів в YouTube.

Кияшко розповів, що в статистичних даних, які подала лікарня за 2018 рік у Національну службу здоров'я, сталася помилка. Дані повинні були податися за рік, а були подані за квартал.

"Може, людський фактор. Я не знаю. Але через цю помилку ми не можемо укласти договір, а працівники лікарні - отримати зарплати", - розповів директор лікарні.

Кияшко зазначив, що веде переговори вже більше 1,5 місяця, проте успіхів поки немає. І додав, що в Національній службі здоров'я України вже пообіцяли за 2-3 дня виправити помилку. "Але поки працівники не отримають зарплати, я буду голодувати", - заявив Кияшко.

Раніше в ексклюзивному коментарі APnews лікар-біохімік в Закарпатській області Марія Дудла розповіла, наскільки "щедро" зараз оцінює працю медиків держава.

Новини партнерів

В Україні можуть підвищити плату за електроенергію і скасувати пільгову категорію споживачів
Під Києвом поліція зі штурмом затримала росіянина за крадіжки і погрозу підірвати багатоповерхівку