
Також провели перевірку трьох навчальних мін.
У Сумах в музеї школи №19 виявили бойовий снаряд часів Другої світової війни. Про це APnews повідомляє з посиланням на матеріал "Суспільного".
Вибухотехніків в будівлю школи викликав новий директор школи, щоб перевірити навчальні міни і зенітний снаряд. За словами директора, снаряд знаходився на нижній полиці поруч з фугасом і мав бойовий детонатор.
"Конус говорить про те, що це - детонатор, і фахівці підтвердили що детонатор знаходився в стані, яке могло б бути приведено до бойової. Сам снаряд містив вибухову речовину", - заявив журналістам директор.
Власне, фахівці, які приїхали в школу, підтвердили, що снаряд представляє реальну небезпеку. Своєю чергою міни дійсно виявилися учбовими - на них школі видали відповідні сертифікати.
Раніше APnews повідомляв, що у Вінниці під час святкової лінійки чоловік помер від зупинки серця. Медики намагалися реанімувати чоловіка, але їм не вдалося.