У судах Львова закінчилися гроші на поштові марки і вони почали викликати на засідання через СМС

У судах Львова закінчилися гроші на поштові марки і вони почали викликати на засідання через СМС
Читать на русском

Працівники суду надсилають СМС-повідомлення учасникам процесу за власний рахунок

У районних судах Львова закінчились гроші на поштові марки. Через це вони не можуть відправляти поштою повістки учасникам засідань, тому роблять це за допомогою СМС.

Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційні повідомлення на сайтах Личаківського, Сихівського, Залізничного та Франківського районних судів.

На сайтах вищезазначених судів розмістили оголошення, що “у зв’язку з відсутністю фінансування, суд не в змозі здійснювати поштові відправлення викликів, повідомлень та інших процесуальних документів”.

Учасникам судових процесів порадили для отримання інформації про дату судового розгляду використовувати сайт суду, телефонувати до канцелярії суду або завести поштову скриньку електронного суду на офіційному веб-порталі судової влади України.

Зазначили, що до відновлення відправки кореспонденції надсилатимуть по можливості виклики на засідання через СМС-повідомлення.

Зазначимо, що грошей немає саме на поштові марки, конвертами канцелярія забезпечена. В середньому, на закупку поштових марок витрачається близько 100000 грн в місяць, але коли буде відновлено фінансування - працівники не знають.

Раніше APnews писав, що Нацполіція раптово почала закуповувати гіроскутери, гіроборди, електросамокати та моноколеса.

Новини партнерів

"Вже проявляє ініціативу": син Кернеса розповів, коли його батько повернеться до України
Система поливу газону мало не зірвала матч Першої ліги в Миколаєві