У США заявили, що переговори з талібами вийшли "відкритими і професійними"

У США заявили, що переговори з талібами вийшли "відкритими і професійними"
Читать на русском

Таліби домовилися про гуманітарну допомогу для Афганістану.

Переговори між США і рухом "Талібан", які проходили в Катарі, вийшли "відкритими і професійними". Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Державного департаменту США.

Зустріч американців і талібів тривала два дні, 9 і 10 жовтня, пройшла в Досі. Відзначається, що американська міжвідомча делегація зосередила увагу на проблемах безпеки, тероризму та безпечному переміщенні як громадян США, так і іноземців.

Також на переговорах обговорювалися права людини, в тому числі "значуща роль жінок і дівчаток у всіх аспектах життя афганського суспільства". Саме тоді в Держдепі заявили, що обговорення вийшли "відкритими і професійними".

"Делегація США знову підтвердила, що про "Талібан" буде судити по його діям, а не тільки по його словам", - заявили в Держдепі.

Відзначимо, що APnews неодноразово повідомляв про дії "Талібану" після захоплення Афганістану. Так, практично відразу після приходу до влади, таліби жорстоко розстріляли відомого афганського музиканта. Пізніше в Кабулі таліби відкрили вогонь по протестувальниках, а журналістів і жінок затримували. А пізніше "Талібан" і зовсім заборонив проводити протести в Афганістані.

Слідом за цією забороною послідували нові. Так, таліби заборонили жінкам займатися спортом, а також вчитися і працювати в кабульському університеті, чоловікам - голити бороди. А слідом за бородами під забороною опинилися довгі зачіски і селфі. Також "Талібан" заборонив музику на весіллях. Ну і як "вишеньки" таліби оголосили про відновлення страт і відрубування кінцівок "для безпеки".

Новини партнерів

Депутат Харківської міськради Саїд Джавід "розсікає" містом з ручним левом, – відео
У Полтавській області перекинувся автобус з людьми, 11 осіб постраждали