У США заборонили приходити вакцинованим AstraZeneca на шоу бродвейського музиканта

У США заборонили приходити вакцинованим AstraZeneca на шоу бродвейського музиканта
Читать на русском

Таке рішення обурило багатьох фанатів із сусідньої Канади, більшість з яких вакцинувалися препаратом і вже купили квиток на шоу

У Нью-Йорку, США, на концерт музиканта Брюса Спрінгстіна пускатимуть всіх фанатів, які пред'являть доказ повної вакцинації препаратом, схваленим FDA, проте вакцина AstraZeneca в цей список не входить.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Independent.

Повідомляється, що 26 червня в театрі Сент-Джеймс, Нью-Йорк, відбудеться п'ятиденне шоу відомого бродвейського музиканта Брюса Спрінгстіна. Незадовго до виступу на офіційному сайті виконавця з'явилося повідомлення, що глядачі повинні надати докази повної вакцинації проти Covid-19, щоб увійти в театр. Також у додатковій інформації вказано, що гості повинні бути повністю вакциновані препаратом, схваленим Управлінням з контролю за продуктами та ліками FDA, відповідно до правил штату Нью-Йорк.

"За вказівкою штату Нью-Йорк,"Спрінгстін на Бродвеї" і театр Сент-Джеймс прийматимуть тільки докази наявності схвалених FDA вакцин проти Covid-19 (Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson)", - йдеться в заяві.

Визначення "повністю вакциновані" означає, що пройшло 14 днів з моменту отримання гостями другої дози вакцин Pfizer або Moderna або після одноразової вакцинації Johnson & Johnson.

Раніше APnews також повідомляв, в Україні може з'явитися новий, більш заразний, коронавірус "Дельта".

Новини партнерів

"Співпрацюємо з правоохоронцями": у Кличка відреагували на обшуки у "Муніципальної варти"
В Ялті потужний потоп зносить людей, одна з них загинула, - відео