У США вперше за 17 років стратять людину

У США вперше за 17 років стратять людину
Читать на русском

Йдеться про злочинця Даніеля Льюіса Лі. Він убив сім'ю з трьох осіб - сімейну пару і їх дитину

Апеляційний суд США по Сьомому округу видав постанову, яка дозволяє стратити федерального ув'язненого. Страта в країні відбудеться вперше за 17 років. Про це APnews повідомляє з посиланням на CNN.

Йдеться про злочинця Даніеля Льюіса Лі. Він убив сім'ю з трьох осіб - сімейну пару і їх дитину. Жертви були піддані тортурам, після чого Лі їх убив, а тіла скинув в озеро. Ерлін Петерсон, мати вбитої жінки, виступала проти страти вбивці, тому що не хотіла, щоб це було зроблено від її імені.

Спочатку злочинець повинен був бути страчений в грудні, але його справу було відкладено після того, як суди заблокували винесення смертного вироку. Як повідомив адвокат, постанова Сьомого округу поки дозволяє кару в понеділок, але родичі вбитої сім'ї подадуть апеляцію до Верховного суду у зв'язку з коронавірусом.

Справа в тому, що Бюро в'язниць оголосило, що один із співробітників отримав позитивний результат на коронавірус у в'язниці Терре-Хот, штат Індіана, де планується провести страту.

«Федеральний уряд поставив цю родину в невигідне становище: вони вибирають між своїм правом спостерігати за стратою Денні Лі і власним здоров'ям і безпекою», - заявив адвокат Бейкер Куррус.

У червні 2020 року Федеральна влада США прийняла рішення відновити смертну кару. Генпрокурор Вільям Барр розпорядився привести у виконання чотири смертних вироки, всі злочинці пов'язані з вбивством дітей. В останній раз смертний вирок приводили у виконання в країні у 2003 році.

Раніше APnews писав, що у США виявили рекордну кількість випадків COVID-19 за добу з початку пандемії.

Медики назвали найнебезпечніші місця, де можна підхопити коронавірус
"Тепло коханих": У рівненському будинку престарілих били і позбавляли свободи літніх людей

Новини партнерів