У США вчителька заявила дітям, що "євреї зіпсували Різдво" і змусила відтворити Голокост

У США вчителька заявила дітям, що "євреї зіпсували Різдво" і змусила відтворити Голокост
Читать на русском

Вчителька роздала учням ролі, хлопчику, який є за національністю євреєм, вона сказала грати Гітлера, який наприкінці сцени має вчинити суїцид.

У Вашингтоні вчителька початкової школи змусила третьокласників відтворити події Голокосту, попросивши нікому не говорити про таку гру. Школярі мали відігравати ув'язнених концтаборів, імітувати вбивство, смерть та суїцид. А одному з хлопчиків, який є євреєм за національністю, викладачка надала роль Адольфа Гітлера.

Про це повідомляє APnews з посиланням на видання The Washington Post. Зазначається, що вчителька сказала дітям ретельно підготуватися до теми та попрацювати у бібліотеці. Учням треба було показати свої проекти перед класом. Крім того, школярі готували сцену, яка мала показувати події Голокосту.

І все б нічого, вчителька розповідала дітям про важливу історичну подію. Але все не так - на запитання учнів, чому німці влаштували Голокост, вона говорила: "Бо євреї зіпсували Різдво".

Крім того, вчителька говорила антисемітські твердження під час занять. Дітям вона роздала ролі, змушуючи імітувати копання братських могил, стрілянину та смерть у газовій камері.

Один з хлопчиків, який є євреєм, повинен був відігравати Адольфа Гітлера, наприкінці сцени він мав удати ніби вчиняє самогубство, приставивши до скроні пістолет.

Як розповів директору школи батько одного з учнів, його син мав удавати, ніби їде у поїзді до концтабору, а потім "відіграти" свою смерть у газовій камері. Крім того, дитина мала імітувати стрілянину у своїх однокласниках.

Коли про інцидент довідалися, робітницю школи усунули від роботи. Тепер у школі проходитиме перевірка, а у справі вчительки відбудеться розслідування.

Директор школи вибачився за те, що сталося, і зазначив, що учнів не можна змушувати зображати будь-які звірства.

"Я хочу визнати серйозність цього поганого навчального рішення, оскільки від учнів ніколи не можна вимагати відтворювати чи зображати будь-які звірства, особливо геноцид, війну чи вбивство", - зазначив він.

Він додав, що з усіма дітьми, які брали участь у "виставі", поспілкувалися шкільні психологи. Крім того, про інцидент повідомили Команду з альтернативних рішень та справедливості (CARE) громадських шкіл округу Колумбія.

Раніше APnews повідомляв, в одній зі шкіл Дніпра спалахнув скандал через п'яну вчительку початкових класів.

Новини партнерів

МОЗ планує наступного року ревакцинувати 70% дорослих українців
У Шотландії хочуть виправдати тисячі "відьм", яких стратили у 16-18 століттях