У США пропонують розширити санкції проти Nord Stream

У США пропонують розширити санкції проти Nord Stream
Читать на русском

Кінзінгер додав, що новий законопроект розширює перелік санкцій, який був ухвалений в документі, націленому на захист енергетичної безпеки Європи у грудні 2019 року

У Сполучених Штатах Америки у Палаті представників зареєстрували законопроект про розширення санкцій проти газопроводу Nord Stream 2. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-реліз, оприлюднений конгресмена Адамом Кінзінгером.

"Конгресмени-республіканці Адам Кінзінгер, Майк Тернер, Рубен Галлеро та демократ Денні Гек внесли законопроект, який розширить санкції щодо будівництва газопроводу Nord Stream 2", - йдеться у повідомленні.

Кінзінгер додав, що новий законопроект розширює перелік санкцій, який був ухвалений в документі, націленому на захист енергетичної безпеки Європи у грудні 2019 року.

Ухвалення цього документу покликане не дозволити президенту Росії Володимиру Путіну утримувати європейських союзників у заручниках після завершення будівництва газопроводу Nord Stream 2.

Як повідомляв APnews, "Газпром" вимагав звільнити "Північний потік-2" від регулювання Євросоюзом. Така можливість передбачена у зміненій газовій директиві ЄС при направленні відповідного запиту до регулятора тієї країни Європейського союзу, в територіальних водах якої закінчується трубопровід.

Новини партнерів

Вступна кампанія 2020: що зміниться для абітурієнтів та студентів через карантин
Кличко попередив, що в Києві можуть посилити карантин