У США померли 6 учасників випробування антиковідної вакцини Pfizer

У США померли 6 учасників випробування антиковідної вакцини Pfizer
Читать на русском

Раніше вакцина Pfizer була схвалена урядом Великобританії.

У США померли 6 учасників антиковідної вакцини компаній Pfizer і BioNTech. Про це повідомляє APnews з посиланням на документ, опублікований Управлінням з питань якості продовольства і медикаментів (FDA) США.

За даними джерела, за звітний період зафіксовано шість смертей (два летальні випадки у групі випробувальників вакцини, чотири - у групі плацебо). Як уточнює документ, перша жертва з групи страждала від атеросклерозу та ожиріння. Вона померла через три дні після введення першої дози ліків. У другого померлого учасника з групи зупинилося серце через 2 місяці після введення другої дози, а ще через три дні була зафіксована його смерть.

Ще двоє людей, які брали участь у випробуваннях, вакцину вони не отримали. Про смерть останніх двох пацієнтів наразі нічого невідомо.

Відзначимо, що наразі вакцина Pfizer / BioNTech вважається однією з найефективніших у світі.

Нагадаємо, що 8 грудня Великобританія почала процес масової вакцинації своїх громадян від коронавірусу COVID-19. Першою пацієнткою стала 90-річна мешканка Північної Ірландії Маргарет Кінан.

Раніше королівство закупило близько 40 млн доз вакцини Pfizer і першим у світі видало їй дозвіл на застосування в країні.

Раніше APnews повідомляв, ще одна компанія заявила про 97% ефективність своєї вакцини від COVID-19.

Новини партнерів

Степанов заявив про "стабілізацію" в Україні, незважаючи на зростання хворих на COVID-19
Зустріч знайомих в центрі Києва закінчилася різаниною та смертю