У США почали продавати їжу для тварин з канабісом

У США почали продавати їжу для тварин з канабісом
Читать на русском

В асортименті доступні масляні краплі та м'які жувальні гумки у вигляді мармеладок з додаванням екстракту канабісу

Американська бізнесвумен Марта Стюарт запустила продаж ласощів для домашніх тварин з додаванням канабісу. Про це повідомляє APnews з посиланням на Reuters.

Стюарт уклала річний контракт з канадською компанією з виробництва канабісу Canopy Growth Corporation, щоб привернути увагу власників тварин на психічний стан їх домашніх улюбленців.

CBD - канабідіол, який використовується протягом декількох років в медичних препаратах та широко відомий своїми розслаблюючими властивостями.

За словами Марти Стюарт, наркотичні ласощі можуть позитивно вплинути на психічне та фізичне здоров'я, знизити рівень стресу, зберегти здоров'я, а також поліпшити стан суглобів собак і кішок:

"Мої собаки - не тільки мої товариші, а й частина моєї родини. Я намагаюся з трепетом ставитися до їх здоров'я нарівні зі своїм".

Власна лінія Марти називається Stewart. Товари діляться на 3 категорії: гарне самопочуття, спокій і рухливість, а їх ціна буде варіюватися від 19,99 до 22,99 долара в залежності від ласощів та розміру собаки.

Продукти з канабісом вже доступні на сайті виробника Canopy і Vitamin Shoppe.

Раніше APnews повідомляв, Південна Корея створила «розумний нашийник» для спілкування з собаками на основі унікального алгоритму.

Новини партнерів

В дев'ять областей України знову доставили "пакунки малюка"
Матюки й удари в голову. У Харківській області депутати влаштували махач під час засідання. Відео