У США почали масово лікувати коронавірус "коктейлями з антитіл"

У США почали масово лікувати коронавірус "коктейлями з антитіл"
Читать на русском

Компанія Regeneron заявила, що зможе забезпечити антитілами 80 тисяч пацієнтів, а на кінець січня - 300 тисяч

Вчені США розробили програму терапії і запустили поширення антитіл, які допоможуть вилікувати більше 200 тисяч інфікованих пацієнтів до початку січня 2021 року, повідомляє APnews з посиланням на видання Reuters.

Офіційні представники США заявили, що дози будуть розподілятися залежно від кількості інфікованих в штатах, число яких зростає з кожним днем ​​по всій країні.

REGN-COV2 - препарат, який поєднує в собі 2 моноклональних антитіла для лікування коронавіруса від легкого до помірного ступеня у дорослих і дітей з високим ризиком захворювання. Він був дозволений Управлінням по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США в зв'язку зростаючою кількістю захворювань. Цей варіант терапії був одним з методів лікування Дональда Трампа, коли він захворів на коронавірус в минулому місяці.

Розробка компанії Regeron відноситься до класу біотехнологічних препаратів, які виробляються копіями антитіл, створених людським організмом для боротьби з інфекціями.

На початку листопада американський уряд схвалив ще одне лікування антитілами від коронавіруса від компанії Eli Lilly and Co. У понеділок офіційні особи заявили, що міністерство охорони здоров'я і соціальних служб вже допомогло розподілити 120 тисяч доз антитіл.

"Більше 250 тисяч американців вже пройшли курс терапії антитіл, отриманих від видужуючих пацієнтів. Однак отриманих даних все ще не достатньо, щоб довести 100% ефективність лікування ", - розповіли представники охорони здоров'я США.

Як заявляють інфекціоністи, наявність пробних вакцин і терапії для лікування заражених від коронавіруса не рятує від відповідальності перед оточуючими. Лікарі наполягають на необхідності карантинних заходів у всіх країнах, особливо під час свят. Раніше APnews повідомляв, що саме безсимптомні носії найчастіше заражають оточуючих, навіть під час сімейних святкувань.

Новини партнерів

У Львові поліцейський за кермом позашляховика зніс дитячий майданчик
Ібрагімович образився на FIFA21 за незаконне використання свого образу