У США пілоти виявили в пустелі загадковий металевий моноліт

У США пілоти виявили в пустелі загадковий металевий моноліт
Читать на русском

Сріблястий металевий моноліт заввишки 3-4 метри стояв посеред скель немов фрагмент з фільму «2001: Космічна одіссея»

Департамент громадської безпеки виявив футуристичну експозицію в центрі сільської місцевості штату Юта.

Про це повідомляє APnews з посиланням на видання CNN.

Минулої середи офіцери Аеробюро Департаменту громадської безпеки зголосилися допомогти своїм колегам з Відділу ресурсів дикої природи в підрахунку великоголових овець на південному сході штату Юта. Пролітаючи повз червоних скель, пілоти виявили футуристичну експозицію.

Команда Брета Хатчінгс обстежила територію пустелі й розповіла дві свої версії походження об'єкта: послання інопланетян, мистецький артоб'єкт.

"Якщо це інопланетяни - нам буде непереливки. Ми навіть жартували над тим, що якщо один з нас раптово зникне - іншим доведеться втекти. Я думаю, що це якийсь артист нового покоління художників, ну або великий фанат Артура Кларка і його фільму «2001: Космічна одіссея». Але за законами штату Юта незаконно встановлювати конструкції та предмети мистецтва на громадських територіях без спеціального дозволу. І навіть прописка на іншій планеті не допоможе Вам ", - говорить Брет Хатчингс.

30 листопада Бюро землекористування вирішить подальшу долю моноліту, але на цей момент його місцезнаходження не розголошується.

«2001: Космічна одіссея» - кінострічка про серію зустрічей людей з таємничими чорними монолітами, які впливають на хід людської еволюції. Перша відбулася на зорі історії. Другий раз люди знаходять моноліт на Місяці в епоху освоєння людиною навколоземного простору. Моноліт випускає потужне випромінювання в бік Юпітера, і тоді було вирішено відправити туди експедицію, якій командують астронавт Дейв Боумен (Кір Дуллі) і Френк Пул (Гаррі Локвуд), а також комп'ютер HAL 9000, який має майже повний контроль над кораблем.

Новини партнерів

Будні українського села: під Києвом розбили суперкар за 7100000 грн
Кращий український баскетболіст Алекс Лень втретє змінив команду НБА