У США перейменують прісноводного коропа через расистську назву

У США перейменують прісноводного коропа через расистську назву
Читать на русском

За словами влади, таким чином вони вирішать проблему расової дискримінації у світі

Служба охорони рибальства і дикої природи США перейменувала прісноводного азійського коропа на "агресивного коропа", щоб не використовувати назву для риби, яке зображувало б азійців в "поганому світлі".

Про це повідомляє APnews з посиланням на NYPost.

Американські агентства з охорони дикої природи вважають, що класична назва для азійського коропа занадто образливе для жителів Азії. Тому, щоб не виникало конфліктів на расовому ґрунті, влада знайшла ідеальне, на їхню думку, розв'язання проблеми - перейменування риби, яка мешкає на Середньому Заході і вважається інвазивним видом:

"Ми хотіли відійти від будь-яких термінів, які виставляють азійську культуру і людей в негативному світлі", заявив Чарлі Вулі, директор регіонального відділення служби в районі Великих озер США.

Група Регіональний координаційний комітет азійського коропа планує відмовитися від класичної назви, яка відноситься до 4 різних видів, з 2-го серпня 2021 року.

Інформації про зміну викликали масу критики та жартів з боку американців. Вони припустили, що наступними "під обстріл" влади потраплять: чорна кава, китайська та мексиканська їжа, біла брехня і коричневий цукор.

Ще один користувач соціальної мережі Twitter написав:

"1980: підземелля і дракони перетворять дітей в сатаністів".

"2021 рік: азійський короп перетворить дітей в расистів".

Також коментатори нагадали, що риба була привезена в США з Китаю для обслуговування місцевих ставків, перш ніж поширилася в річки.

Повідомляється, що недавно ще одна жива істота отримала безрасовий ребрендинг - циганський метелик. Ентомологічне суспільство Америки вважає, що його назва - етнічна образа.

Раніше APnews також повідомляв, Верховна Рада України проголосувала за перейменування селища міського типу Новгородське в Нью-Йорк. Перейменування селища підтримали самі жителі смт, які виступили таким чином за повернення йому споконвічно історичної назви.

Новини партнерів

Освітній омбудсмен назвав незаконною вимогу щодо обов'язкової шкільної форми
В Одесі поліцейський вистрілив собі в живіт, намагаючись зловити пістолет