У США копи застрелили родича американського співака Фаррелла Вільямса

У США копи застрелили родича американського співака Фаррелла Вільямса
Читать на русском

Хлопець розмахував зброєю та провокував співробітників поліції

Двоюрідного брата американського виконавця Фаррелла Вільямса застрелили поліцейські під час заворушень в штаті Вірджинія, США. Про це повідомив сам співак на своєму акаунті в Twitter, передає APnews.

Інцидент стався 26 березня під час сутичок в штаті Вірджинія, США. Всього повідомляється про 8 постраждалих і двох убитих жителів Вірджинія-Біч - 29-річної Дешайли Харріс та двоюрідного брата Фаррелла 25-річного Доновона Лінча.

Співак зі скорботою повідомив про трагедію в його родині у своєму акаунті в соціальній мережі, підтримавши сім'ї інших постраждалих:

"Загибель цих людей - неосяжна трагедія. Мій кузен Доновон був убитий під час перестрілки. Дуже важливо, щоб моя сім'я та сім'ї інших жертв отримали прозорість, чесність і справедливість, яку вони заслуговують. Вірджинія-Біч - втілення надії, і ми пройдемо через це", - повідомив він.

Як повідомив начальник поліції Вірджинії-Біч Пол Нойдігейт, одна з убитих Харріс була безневинною жертвою, яку вбили випадковим пострілом. Але ось Лінч, кузен Фаррелла, поводився в ту ніч досить провокаційно:

"Лінча вбили під час поліцейської перестрілки. Двоє присутніх офіцерів заявили, що він розмахував пістолетом весь час. Їхні слова також підтвердив незалежний свідок", - йдеться в заяві поліції.

Також департамент поліції повідомив про обшук, під час якого вилучили зброю Лінча, проте в офіцерів на той момент не були включені натільні камери.

Гучне вбивство двоюрідного брата Фаррелла Вільямса миттєво зібрало натовп протестувальників у Вірджинії-Біч. Багато з них стали заперечувати той факт, що Лінч мав при собі будь-яку зброю:

"Ми не здивовані тим фактом, що офіцерські камери були вимкнені під час перестрілки. Дисциплінарні заходи у зв'язку з пострілом посадової особи не можуть бути приховані від громадськості. Так було в минулому, але тепер ми вимагаємо прозорості в розслідуванні", - заявили вони.

Мітингувальники звинуватили поліцейське управління в провалі "за всіма статтями", згадавши, що в поліцейське обладнання та умундирування інвестується 5,5 мільйонами доларів, а також закликали до створення наглядової ради громадян з повними повноваженнями розслідування.

Поліцейський департамент Вірджинії-Біч заявив, що після завершення кримінального розслідування всі докази та заяви будуть передані в прокуратуру Співдружності США, яка проведе своє власне незалежне розслідування цього інциденту.

Раніше APnews також повідомляв, французькому режисерові Алену Франкону перерізали горло серед білого дня

У США копи застрелили родича американського співака Фаррелла Вільямса

Новини партнерів

"Страждала на депресію": у Одесі з вікна 7-го поверху вистрибнула 15-річна дівчина
З різницею в тиждень: в Україні від коронавірусу померли батьки 13 дітей