У США карантинному лайнеру з десятками українців дозволили зайти в порт

У США карантинному лайнеру з десятками українців дозволили зайти в порт
Читать на русском

На борту перебуває 49 громадян України.

У Сполучених Штатах Америки круїзному лайнеру Grand Princess, де стався спалах коронавірусу, дозволили причалити до берега. Про це повідомив телеканал CBS.

Представник компанії Princess Cruise, яка організовувала круїз на даному лайнері, заявив, що вже у понеділок, 9 березня, судно пришвартується до безпечного доку в Окленді.

Пасажири лайнера зможуть зійти на берег в Окленді після чого їх доправлять на карантинний об'єкт. Висадка триватиме не менше 2 днів, оскільки кожному пасажиру доведеться пройти первинний тест на COVID-19.

Крім того, пасажири лайнера, які є мешканцями Каліфорнії, будуть поміщені на карантин у місцеві медичні заклади. Всіх інших пасажирів розмістять на об'єктах у різних штатах. На судні залишаться в ізоляції понад тисяча осіб екіпажу.

Як повідомляв APnews раніше, лайнер Grand Princess з десятками українців охопила епідемія коронавірусу. До останнього часу він залишався на рейді біля берегів Північної Каліфорнії. На борту судна перебуває 3500 осіб, громадяни 54 країн світу (1100 членів екіпажу, 2400 пасажирів).

Новини партнерів

У новому парламенті жінки виявилися ефективнішими за чоловіків – ОПОРА
За наступний тиждень долар може зрости