У США чоловік отримав 99-річний термін за злочин свого близнюка-вбивці

У США чоловік отримав 99-річний термін за злочин свого близнюка-вбивці
Читать на русском

Його звинувачували у вбивстві шестирічної дитини вогнепальною зброєю

Американець, помилково засуджений до 99 років за вбивство, вийшов на волю після визнання його брата-близнюка у злочині. Він встиг відсидіти у в'язниці 20 років.

Про це повідомляє APnews із посиланням на Chicago Tribune.

Житель Чикаго Кевін Дугар відбував у в'язниці 99-річний термін за незаконне вторгнення в будинок у 2003 році, внаслідок якого шестирічна дитина отримала вогнепальне поранення в голову.

Але через 10 років з'ясувалося, що у злочині був замішаний його брат-близнюк Карл Сміт та місцева банда:

“Я мушу позбутися цього, перш ніж воно вб'є мене. Тому я просто зізнаюся і помолюсь, щоб ви мені пробачили”, - написав Сміт у листі до брата у 2013 році.

З того часу адвокати намагалися звільнити незаконно засудженого Кевіна Дугара, його брат навіть підписав визнання під присягою, однак суддя відмовляв у повторному судовому розгляді чи звільненні.

Пізніше Центр з розгляду неправомірних вироків оскаржив справу та рішення судді було скасовано Апеляційним судом.

У 2016 році Карл Сміт вперше дав свідчення, заявивши, що його брата-близнюка помилково звинуватили у злочині.

За його словами, він не думав, що його брата ув'язнять, тому й не зізнавався, що був замішаний у вбивстві.

Але, як заявив суддя у 2018 році, це була “схема введення в оману та обман”, а визнання Сміта було абсолютно ненадійним, оскільки брати-близнюки все своє життя вдавали один одного, а люди часто вважали їх однією людиною.

У результаті адвокати Кевіна Дугара та його брат-близнюк домоглися звільнення незаконно засудженого. Згідно з умовами звільнення, Дугару необхідно буде перебувати в перехідній спецустанові протягом 90 днів, після чого він вирушить додому до сім'ї.

Адвокат Дугара також повідомив, влада може повторно розглянути справу 20-річної давності, проте сім'я близнюків сподівається, що цього не станеться.

Раніше APnews також повідомляв, відомий американський актор Арнольд Шварценеггер потрапив в аварію у Лос-Анджелесі. Внаслідок інциденту постраждала жінка.

Новини партнерів

Сьогодні український криголам "Ноосфера" здійснить перший рейс до Антарктиди: що будуть досліджувати
70 депутатських прогулів за чотири дні: В КВУ порахували відсутніх у ВР серед фракцій