У «СН» пояснили, навіщо «слуга народу» Шевченко їздив до Лукашенка

У «СН» пояснили, навіщо «слуга народу» Шевченко їздив до Лукашенка
Читать на русском

"Ми не закрили кордон з Білоруссю і туди можна їздити українським громадянам", - виправдали свого колегу "слуги народу".

Заступник голови парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук розповіла, навіщо народний депутат Євген Шевченко їздив до Білорусі на виступ президента РБ Олександра Лукашенка. Про це повідомляє APnews з посиланням на Українську правду.

"З приводу поїздки Євгена Шевченка, треба чітко вказати, що він не представляв партію" Слуга народу", не представляв фракцію "Слуга народу ", в цілому не представляв владу України. І партія, і фракція дотримуються думки, як і МЗС, і взагалі українська влада, ми не визнаємо вибори, які відбулися у Білорусі. Але Євген Шевченко там був як людина ... ми ж не закрили кордон з Білоруссю і туди можна їздити українським громадянам", - зазначила політик.

Також Євгенія Кравчук додала, що інші депутати від фракції "Слуга народу" раніше зустрічалися з білоруською опозиціонеркою Світланою Тихановською.

Нагадаємо, що після початку протестів в Білорусі у серпні 2020 р. українська влада засудила білоруських силовиків за застосування насильства стосовно противників Олександра Лукашенка та навіть приєдналася до підготовки санкцій проти РБ.

Раніше APnews повідомляв, Білорусь підготувала санкції проти України.

Новини партнерів

Повторні зараження новими COVID-штамами можливі навіть за наявності антитіл - ВООЗ
Влада штату Нью-Йорк приховала реальну кількість смертей від COVID-19 - NYT