У "Слузі народу" заявили, що з початку карантину в Україні повністю закрили 40% кафе і ресторанів

У "Слузі народу" заявили, що з початку карантину в Україні повністю закрили 40% кафе і ресторанів
Читать на русском

Потураєв вважає, що це може бути пов'язано з проваленим першим голосуванням за "антикризовий бюджет"

Народний депутат Микита Потураєв з фракції "Слуга народу" заявив, що початку пандемії коронавірусу, з 30 тисяч підприємств у сфері громадського харчування, 12 тисяч були ліквідовані як суб'єкти господарської діяльності. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву депутата в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"Згідно з даними по готелям, ресторанам та кафе, до карантину у нас було 30 тисяч закладів громадського харчування: від маленького кафе/бару до великого ресторану, 12 тисяч з цих 30 - ліквідовано. Не в сенсі закрилися на карантин, а в сенсі ліквідовувалися як підприємства", - сказав він.

Потураєв вважає, що це може бути пов'язано з проваленим першим голосуванням за "антикризовий бюджет", тому що в тому пакеті, який був пов'язаний з бюджетом, було відповідне законодавче підґрунтя для запуску процедури форс-мажору.

"Так що люди могли закритися, тому що вони не в змозі виконувати свої зобов'язання з оренди", - підкреслив парламентарій.

Як повідомляв APnews раніше, незважаючи на карантинні обмеження, які на даний момент передбачають закриття ресторанів, кафе та інших закладів, ресторан Миколи Тищенка продовжив свою роботу. Йдеться про ресторан "Велюр", який знаходиться в Києві за адресою вулиця Льва Толстого, 43.

Новини партнерів

Парасюк визнав, що в 2014 році його група стріляла по правоохоронцях на Майдані
В Україні знову починають роботу польські консульства: кому будуть видавати візи