У "Слузі народу" заявили, що відео з нардепом Галушком, що матюкається, потрапило в мережу за вказівкою Авакова

У "Слузі народу" заявили, що відео з нардепом Галушком, що матюкається, потрапило в мережу за вказівкою Авакова
Читать на русском

У самій фракції все одно засудили таку поведінку депутата.

Відео із народним депутатом від "Слуги народу" Миколою Галушкою було компроматом колишнього глави МВС Арсена Авакова. Саме так нардеп пояснив існування цього відео.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Telegram-канал прес-секретаря фракції "Слуга народу" Юлії Палійчук.

Вона наводить заяву самого Галушки, що він знав про існування цього відео. Більше того, цей відеозапис був компроматом у руках колишнього глави МВС Арсена Авакова. Нібито він погрожував оприлюднити запис у разі відмови депутата підтримувати в парламенті його ініціативи.

Понад те, появу цього відео нардеп пов'язав зі своєю позицією під час голосування за відставку Авакова 15 липня. А з'явилося воно у грудні тому, що дата запису співпадає з нинішнім періодом, і його можна сприйняти як недавній інцидент. Зазначимо лише, що Аваков сам подав у відставку.

Втім, Палійчук наголосила, що фракція "Слуга Народу" засуджує таку поведінку Миколи Галушки. Там впевнені, що подібна поведінка у спілкуванні з поліцейськими неприйнятна, "тим більше - для члена парламенту".

"Наша фракція вибачається перед працівниками поліції та всім, кого могла образити ця ситуація", - зазначила Палійчук.

Також вона зазначила, що такий вчинок не можна нічим виправдати, але виникає багато питань "до правомірності дій попереднього керівництва МВС". Щодо самого Галушки - його поведінка розгляне етичний комітет партії, який визначить міру покарання для нього.

Раніше APnews повідомляв, що журналісти опублікували відео того, як нардеп від "Слуги народу" Галушко накинувся на поліцейських, які зупинили його авто.

Новини партнерів

Жителі Нью-Йорку отримуватимуть по 100 баксів за бустерну вакцинацію проти COVID-19
Родичам жертв МН17 повинні виплатити до 40000 євро компенсації